Fundacja Babci Aliny - Strona Glowna

fundacja babci aliny

OVERVIEW

The domain fundacjababcialiny.org.pl currently has an average traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have analyzed twenty pages within the website fundacjababcialiny.org.pl and found sixty-seven websites interfacing with fundacjababcialiny.org.pl. There is three social communication platforms belong to this website.

FUNDACJABABCIALINY.ORG.PL TRAFFIC

The domain fundacjababcialiny.org.pl has seen varying quantities of traffic throughout the the year.
Traffic for fundacjababcialiny.org.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjababcialiny.org.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjababcialiny.org.pl

The Alina Foundation - Home

Our mission is to ensure that anyone with a terminal illness and their family and friends have access to the support they need. Join us to ride 1100 km. Through beautiful parts of Poland and raise funds for vital new equipment for Polish hospices.

Domowe Hospicjum Dziecięce Promyczek -

Nr konta do wpłat darowizn-KĄTY 2015, kontakt organizator. Nr konta do wpłat darowizn-KĄTY 2015, kontakt organizator. W sprawach dotyczących organizowanego Pikniku Militarnego KĄTY 23. ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM PROMYCZKA PODCZAS WYDARZENIA KĄTY 23. Hospicjum PROMYCZEK poszukuje pielęgniarki do pracy. Powiatowy Piknik i Jarmark .

Dobrze poinformowany obywatel, widoczna organizacja

Dobrze poinformowany obywatel, widoczna organizacja. Baza organizacji pozarządowych w Bielsku-Białej. Dane są zamieszczane po przesłaniu wypełnionego formularza zgłoszeniowego. Opublikowanie danych kontaktowych jest bezpłatne. Zgłoś organizację pozarządową do Bazy. Wypełnij i prześlij formularz zgłoszeniowy. Informator o Organizacjach Pozarządowych w Bielsku-Białej. Gazeta bezpłatna, dwumiesięcznik Do pobrania.

WHAT DOES FUNDACJABABCIALINY.ORG.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjababcialiny.org.pl Mobile Screenshot of fundacjababcialiny.org.pl Tablet Screenshot of fundacjababcialiny.org.pl

FUNDACJABABCIALINY.ORG.PL SERVER

We identified that a lone page on fundacjababcialiny.org.pl took one hundred and eighty milliseconds to load. We could not find a SSL certificate, so in conclusion our web crawlers consider this site not secure.
199.34.228.100

We observed that this domain is employing the Apache server.

Fundacja Babci Aliny - Strona Glowna

fundacja babci aliny

PARSED CONTENT

The domain fundacjababcialiny.org.pl has the following on the web site, "Znajdź czas aby nam pomóc." We observed that the webpage also said " Fundacja Babci Aliny promuje ruch hospicyjny w Polsce, a za zebrane fundusze kupuje sprzęt medyczny dla polskich hospicjów." It also stated " Kierujemy pomoc tam, gdzie jest najbardziej potrzebna wspierając hospicja w różnych regionach kraju. Na mapie zaznaczone jest ponad 50 hospicjów, którym Fundacja już pomogła. 30 czerwca - 6 lipca 2019." The header had alina as the highest ranking keyword. This keyword was followed by holender, hospicjum, and pomoc which isn't as urgent as alina. The other words the site used was dotacje. darowizny is also included but will not be viewed by search crawlers.

ANALYZE OTHER WEB SITES

Fundacja Bądź Aktywny O nas i naszych działaniach

Fundacja powstała 13 stycznia 2014. Pobudzanie i wspieranie aktywności społeczności lokalnych,. Nauka, edukacja, oświata i wychowanie dzieci, młodzieży, dorosłych,seniorów,. Promowanie idei uczenia się przez całe życie, włączając w to szkolnictwo zawodowe oraz kształcenie nieformalne,. Organizowanie pomocy społecznej, w tym pomocy ludziom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych osób i ich rodzin,.

Strona główna

XI Międzynarodowy Konkurs Baletowy Złote Pointy 2018. 22 października 2017 roku w Sali Koncertowej w Szczecinie odbędzie się premiera bajki. Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków. Wakacje w Studio Tanecznym Fundacji Balet.

Fundacja Bo Cię Kocham

Fundacja Bona Fide - Fotoblog

Obraz Wojciecha Zająca, pt. Niedziela, 2 września 2012. Roku odbył się w gościnnych progach Akademii Muzycznej w Krakowie koncert charytatywny pt. Hanka Wójciak, akompaniament Małgorzata Śmietana,. Michał Kutnik, akompaniament Kristina Kutnik,. Bożena Zawiślak-Dolny, akompaniament Kristina Kutnik,. Konrad Szota, akompaniament Waldemar Król,. Wiesław Nowak, akompaniament Kristina Kutnik,.

Fundacja Pomocy Zwierzętom - Pomoc dla owczarków podhalańskich

Tak jak w ubiegłym roku nawiązaliśmy współpracę z organizacją, która udostępnia naszym sympatykom zupełnie darmowy, łatwy w obsłudze, intuicyjny program do rozliczania rocznego podatku- Pitax. Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych. Zachęcamy do wspierania naszych podopiecznych.